W czeszkach po Pradze

From Prague with love

środa, 15 maja 2013

Pianistka


o 11:20 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Historie okienne: chciałabym być nim


o 05:38 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 13 maja 2013

Wymyślamy dymek ;)


o 13:53 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 12 maja 2013

Gracz


o 16:18 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: people, SAPA

sobota, 11 maja 2013

Yoga


o 11:57 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 2 maja 2013

Tam, gdzie stał Lenin...


o 11:49 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 1 maja 2013

Tańczący z bańkami

 







o 11:03 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Do you like it?

W czeszkach po Pradze

Wypromuj również swoją stronę

My other blogs

  • W kuchni można mi wszystko!!
    -

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (44)
    • ▼  października (2)
      • # Satorialist
      • Sąsiad zza rogu
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (21)
    • ►  kwietnia (7)
    • ►  marca (4)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2012 (77)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (13)
    • ►  października (14)
    • ►  września (12)
    • ►  sierpnia (8)
    • ►  lipca (6)
    • ►  czerwca (14)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (1)

O mnie

Moje zdjęcie
Monika Walecka
Wyświetl mój pełny profil

Obserwatorzy

Zdjęcia są mojego autorstwa, wszelkie kopiowanie bez mojej zgody, bla bla blaaa ;). Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.